گارانتی و مرجوعی کالا

گارانتی و مرجوعی محصولات برند امیرنیا

کلیه محصولات تولیدی گروه امیرنیا به جز سرپلوس ها (سرچرخ ها) شامل گارانتی میباشند .
لذا در صورت بروز هرگونه مشکل لطفا با شماره 35042-021 تماس حاصل فرمایید ، ضمنا عکس قطعه معیوب را به واتساپ شماره 09108061920 ارسال نموده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل پیش آمده ، اقدام گردد .

گارانتی و مرجوعی محصولات برند عظام

کلیه محصولات تولیدی گروه قطعات خودرو عظام ، تحت پوشش گارانتی بوده و مشتریان گرامی میتوانند با شماره تلفن 88522383-021 تماس حاصل نموده و در صورت رعایت شرایط گارانتی و عدم اتمام زمان گارانتی ، در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل خود ، اقدام نمایند .
فقط نکات زیر در خصوص برخی قطعات ، قابل تامل میباشد :


گروه A – کمک فنر :

1 – تاریخ گارانتی قطعات به اتمام نرسیده باشد .
2 – شفت کمک کاملا صیقلی بوده و فاقد هرگونه خط و خش و ضربه خوردگی باشد .


گروه B – کیت کلاچ :

در خصوص کیت کلاچ نیز با توجه به بهبود شرایط ؛ این نکته قابل ملاحظه است که حتما کیت کلاچ <<معیوب>> بر روی خودرو نصب بوده و با همان شرایط به مکانیک معتمد شرکت عظام ، در استان محل سکونت خود مراجعه نموده و پس از بررسی و تاییدیه ایشان ، کیت کلاچ به همراه برگه ضمیمه جهت تعویض به شرکت مرجوع کمی گردد .


گروه C – قطعات برقی :

فاقد شکستگی باشد .

گارانتی و مرجوعی محصولات برند بهرام الکترونیک گستر

کلیه محصولات تولیدی گروه تولیدی بهرام الکترونیک گستر ، تحت پوشش گارانتی بوده ، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل کافی است بارکٌد محصول مورد نظر را به شماره واتساپ 09129356615 ارسال فرموده و منتظر پاسخ و پیگیری مسئولین گارانتی شرکت باشید ، تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام نمایند .

کمک نیاز دارید؟ با ما صحبت کنید
Start a Conversation